Топ

Пади 17" (430 мм) для підлогомийних машин та полотерів ОПТОМ
1 400 ₴/коробка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: WDO17
+380 (67) 149-52-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Колір | Абразивність | Призначення | Де використовувати |
|---|---|---|---|
| ⚫ Чорний | Дуже висока | Зняття покриттів, сильні забруднення | бетон, плитка, промислові підлоги |
| 🟤 Коричневий | Висока | Після ремонту, кислоти, іржа | плитка, камінь |
| 🟢 Зелений | Середня / підвищена | Глибоке очищення | плитка, ПВХ |
| 🔴 Червоний | Середня | Регулярне прибирання | плитка, лінолеум |
| 🔵 Синій | Низька | Щоденне прибирання | лінолеум, ПВХ |
| ⚪ Білий | Мінімальна | Полірування | всі типи підлог |
| 🔵⚪ Біло-синій | Низька | Очищення + полірування | делікатні покриття |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ghibli & Wirbel |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча ширина | 430 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Робоча ширина | 430 мм |
| Тип прибирання підлог | загальне чищення, Генеральне прибирання, полірування |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 430 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | WDO17A |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Розміри | 17" — 430 мм. |
| Ширина очищення, мм | 430 |
| Кількість | |
| Кількість в упаковці, шт | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴/коробка
