Royal 15 — це компактна поломойно-сушильна машина, керована пешим оператором, що ідеально підходить для прибирання невеликих і середніх площ, як-от магазини, лабораторії, офіси та ресторани. 15-літрова ємність і смуга прибирання 385 мм гарантують продуктивність до 1 540 м2/год. Міцна та дуже маневрова алюмінієва відкидна ручка забезпечує максимальну маневровість в обмеженому просторі. Дизайн також продуманий до дрібниць для забезпечення максимального комфорту оператора: чисті лінії, що визначають його компактну структуру, і використання практичних відсіків для зберігання всіх витичних частин машини (як-от труби та кабелі) допомагають поліпшити маневровість Royal 15. Використання машини просто та полегшується завдяки практичній та інтуїтивно зрозумілій панелі керування, яка дає змогу контролювати основні функції. Програма ECO SYSTEM знижує споживання й усуває відходи, зберігаючи водночас найкращу ефективність очищення й дбайливо ставлячись до довкілля. Низький рівень шуму, гарантований функцією безшумного режиму, робить модель Royal ідеальною для денного прибирання в "тихих" приміщеннях (бойниці, будинку для людей похилого віку, школи). Літій-іонні акумулятори, що постачаються в комплекті, мають триваліший термін експлуатації та менший обсяг технічного обслуговування, порівнюючи зі звичайними акумуляторами. Їх можна заряджати будь-коли, навіть частково під час коротких перерв в експлуатації, без шкоди для здоров'я. Бортовий зарядний пристрій також сприяє підвищенню продуктивності, оскільки дає змогу заряджати машину будь-де, де є розетка, уникаючи непотрібної втрати часу. Випускається у двох варіантах повної комплектації (BC Lithium і BC Lithium Plus), у версії BC Lithium Plus автономність Royal досягає 2 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GHIBLI |
| Країна виробник | Італія |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Номінальна потужність | 470 Вт |
| Продуктивність по площі | 1540 кв.м/год |
| Бак для миючого розчину | 15 л |
| Бак для відпрацьованого розчину | 17 л |
| Сидіння для оператора | Ні |
| Кількість щіток | 1 шт. |
| Максимальна робоча ширина | 385 мм |
| Тиск щіток на поверхню | 52 г/см2 |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Вага | 46 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча ширина | 385 мм |
| Частота обертання щітки | 130 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 477 мм |
| Ширина | 772 мм |
| Висота | 731 мм |
| Діаметр | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 308 ₴







