Падотримач Wirbel (Вірбел) для полотерів діаметром 16" — 430 мм серії D.430 зі швидкістю обертання — 154-227 RPM-TSN 154 RPM
Для однодискових прибиральних машин (складерів):
-
Серії D. 430
-
С 143 OLN
-
Wirbel C 143 L
-
Wirbel C 143 M
-
Wirbel C 143 TSN
-
Ghibli&Wirbel SB 143 L
-
Ghibli&Wirbel SB 143 M
-
Ghibli&Wirbel SB 143 TSN
-
Karcher BDS 43/180 C
-
Karcher BDS 43/180 Clasic
-
Karcher BDS 43/180 C ADV
-
Delvir SIM R 17/154
-
Wolf
Застосовуються для загальної, післястрочної, генеральної та підтримувальної збитки:
-
Линолеума
-
ПВХ
-
Вінілу
-
Спокусливої смоли
-
Темного мармуру
-
Граніта
-
Дрібнозернистого матеріалу
-
Плитки
-
Глазурованого клинкера
-
Керамограніту
-
Гумових покриттів
- який падотримач потрібен для однодискової машини
- як вибрати падотримач 430 мм
- падотримач для полірування підлоги
- тримач падів для шліфування підлоги
- комплектуючі для клінінгового обладнання
- аксесуари для машин Wirbel
- падотримач для кристалізації мармуру
- обладнання для глибокого очищення підлоги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wirbel |
| Країна виробник | Італія |
| Робоча ширина | 430 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота обертання щітки | 156 об/хв |
| Тип прибирання підлоги | натирання, полірування підлоги, загальна чистка |
| Вага | 5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Щітки |
| Характеристики | Застосовуються для загального та підтримувального збоювання. D 430 мм ідеально підходить до машин: D 430 мм ідеально підходить до машин: Wirbel, Ghibli С 143 L,M,TSN,OLN, Karcher BDS 43/180 C,BDS 43/180 Clasic,3/180 C ADV. |
| Ширина очищення, мм | 430 |
| Країна-виробник | Італія |
| Сфера застосування | Застосовуються для загальної, післястрочної, генеральної та підтримувальної збитки: Гумових покриттів Линолеума ПВХ, вінілу, штучної смоли Темного мармуру, граніту, дрібнозернистого матеріалу Плитки, глазурованого клінкера Керамограніту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 702 ₴

